E rëndë/ Gjendet një kufomë njeriu e dekompozuar në Kolonjë, policia nis hetimet…

Një trup i pajetë në gjendje të depompozuar është gjetur këtë të shtunë pranë kufirit me Greqinë në Kreshovë, Kolonjë. Policia njofton se kufoma është gjetur nga dy barinj të zonjës. Nga këqyrja e jashtme është i pamundur të bëhet identifikimi i kufomës.Mbetjet kockore do të dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore.Identifikimi i viktimës mund të bëhet vetëm nëpërmjet ADN. Dyshohet qe viktima te kete vdekur aksidentalisht, pasi terreni ku është gjetur është shumë i thyer, sipas burimeve policore.

Kolonjë/Informacion paraprak

Më datë 11.06.2022, rreth orës 14:00, jemi njoftuar se mbi fshatin Kreshovë, Kolonjë, në afërsi të piramidës nr. 4, dy barinj të zonës, kanë konstatuar një kufomë njeriu të seksit mashkull, të dekompozuar.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kufomës dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Advertisement