Dikur pjesë e Skënderbeut të madh/ Fakic firmos me Dinamon:” Jam në një klub hitorik, ky ështe një projekt që…

Një nga lëvizjet e rëndësishme në klubin dinamovit, gjithmonë pas projektit të ri, ishte afrimi i Haris Fakiç në postin e drejtorit sportiv. “Jam shumë i lumtur që kthehem në Shqipëri dhe në një klub të madh, siç është Dinamo. Ky është një projekt tjetër që më ka pëlqyer që në momentin e parë kur fola me drejtuesit. E vlerësova maksimalisht.

E mora si një sfidë për ta kthyer Dinamon atje ku i takon, sipas emrit dhe historisë.

Herët të flasim për objektiva dhe për titullin, por jemi munduar të ndërtojmë një skuadër kompetitive”, theksoi mes të tjerash Fakiç.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: