Modelja e njohur Shqiptare shfaqet plot sharm dhe stil në rrugët e Francës (Foto)

Modelja dhe bukuroshja shqiptare, Oriola
Marashi është paraqitur tepër provokative në një udhëtim të saj në Francë. Bukuroshja shqiptare është njëra prej modeleve
më të angazhuara në Shqipëri dhe jashtë saj me fotosesione të ndryshme. Kësaj radhe ajo është paraqitur në qytetin
Menton.“Bonbon Ori”, ka shkruar ajo, teksa ka pasur të veshur një fustan ngjyrë të gjelbër ku tregon fundshpinën e saj.

Advertisement