Bomberi Pogradecar i Kombëtares bën “gol” jashtë fushe, lidhet me Megi Pojanin (foto)

Megi Pojani dhe futbollisti Pogradecar Endri Çekiçi përfliten se janë bashkë prej disa muajsh edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka pranuar asgjë publikisht. Spekulimet për një lidhje të mundshme mes tyre nisën pasi publikuan disa foto nga një restorant, ku vihej re se ambienti dhe tavolina ishin identike. Mirëpo, ndërsa ata preferojnë të heshtin, ata janë tradhtuar nga një tjetër detaj që duket se u ka kaluar pa u vënë re. Megi ka publikuar një fotografi ku pozon para pasqyrës së një ashensori.

Gjithashtu dhe vetë lojtari i Konyaspor ne Superligen turke, Endri Cekici, ka publikuar në Instagramin e tij një foto po në të njëjtin ashensor. Në cep të fotos, vihet re se është pasqyruar diçka e bardhë, e njëjtë me ngjyrën e fustanit të Megit. Së fundmi Megi ka postuar në Instastory foto me 2 gota çaj dhe shkruan një frazë dhe të gjithë mendojnë se është për Endrin. “Pleqërojmë bashkë”, shkruan ajo.

Megi Pojani nuk shqetësohet aspak për komentet negative që merr. Ajo merr gjithmonë vëmendjen me fotot provokuese që ndan në rrjete sociale por përballet gjithashtu me paragjykime. Për këtë, ajo thotë se nuk e ndien presionin e gjykimit, por vlerëson feminitetin e saj.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.