Vajza i feston ditëlindjen/ Agron Llakaj e uron me fjalë zemre: Të dua si çdo ditë!

Aktori i njohur i humorit, Agron LLakaj ka zgjedhur ta urojë të bijën në ditëlindjen e 37-të me fjalët më të veçanta me anë të një postimi në llogarinë e tij në ‘Instagram’.“Kush ka vajza, botën ka! Edhe 100 bija jonë Alkida! Gëzuar ditëlindjen, me shëndet dhe bekime e zemrën plot! Sa do vite të kalojnë, mami dhe une do te themi te njëjtën fjali zemre- Të duam si çdo ditë, sa qielli e sa bota!”, shkruan ai krah fotos ku pozon e gjithë familja dhe duken shumë bukur.


Agroni dhe Kostandina janë prindër të fy fëijëve dhe aktori gjithmonë tregon se me sa shumë dashuri rrethohet familja e tyre,

për më tepër tani që është edhe gjysh i Adeas, Teos dhe Brus.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: