Raundi i 8/ Ndodh ajo që nuk pritej, kundërshtari e rrëzon në tapet Markun

Ndeshja në “Air Albania” është bërë mjaft emocionuese ku Marku dhe Perra po grushtojnë vazhdimisht njëri-tjetrin. Boksieri kundërshtar e ka rrëzuar në raundin e 8-të Florian Markun ,për t’i shkaktuar “knock-down” te cilet jane te pakët në karrierën e tij. Ajo që ra më shumë në sy dhe po komentohet në rrjetet sociale, është fakti që arbitri e mbylli ndeshjen 8 sekonda pa mbaruar raundi, duke u marrë si favor që i është bërë Markut

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: