E rëndë në Korçë/ Një person gjendet pa ndjenja në trotuar…

Nje person me moshë rreth 40 vjeç,për shkaqe ende të paditura u gjend i rrëzuar përtokë rreth orës 11.30 të kësaj të hëne pranë repartit zjarrfikës në Korçë. Në pritje të shërbimit të urgjencës, sipas dëshmimtarëve okularë, ai ka qëndruar rreth 15 minuta mbi trotuar, në rrezik të gjendjes së tij shëndetësore..,


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.