E rëndë në Selanik/ 20 vjeçari Shqiptar përplas për vdekje greken ,e tërhoqi zvarrë me motor dhe…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Selanik mbrëmjen e së enjtes së kaluar ku për pasojë ka humbur jetën një 27-vjeçare me profesion edukatore. Mediat greke shkruajnë se e reja po kthehej nga festa e beqarisë, pasi dy ditë më vonë, më 27 gusht, kishte bërë dasmën e saj. Ajo është përplasur nga një motor, i cili drejtohej nga një 20-vjeçar shqiptar.

I riu e tërhoqi zvarrë deri në një vend dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa u arrestua pak kohë më vonë .

Vajza fatkeqe u trajtua në spitalin e qytetit dhe ishte nën sedacion. 

Sipas informacioneve i është nënshtruar edhe operacionit.

27-vjeçarja nuk mundi të mbijetonte për shkak të plagëve të marra ,ndërsa sot u shpall e vdekur…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.