Ikonë e bukurisë që s’u plak kurrë/ Inis Gjoni tregon se mosha për të ka mbetur një numër…

Inis Gjoni është një nga vajzat më të bukura shqiptare, ku gjithmonë ka bërë diferencën ,por jo vetëm kaq, së fundmi, ajo ka publikuar disa foto me poza mjaft perfekte. Ku nxjerr në pah anët e saj më të mira, një gjë është e sigurt, që ka dhënë disa leksione mjaft të vlefshme për vajzat. Ndonëse vitet kalojnë Inisi nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të jetë në super formë.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.