Biznesmeni Gey nga Tepelena bën namin në javën e modës në New York: “ Merr ftesë për në Kore…

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani u bë imazh kryesor i të dy emrave të rëndësishëm të industrisë në javën e modës në New York: “MuaMua” dhe prestigjozes “Besfxxxk” (Bisfak). MuaMua” firma që ka veshur yje si Avril Lavigne, Jennifer Lopez dhe Madonna bashkëpunoi me Ilirjanin për hapjen e sfilatës. Fustani me të cilin u hap sfilata e stilistit Jae hyuk u pagëzua me emrin “Ilirjani”. Pjesëmarrja në “Spring Studios” u vlerësua nga kritika dhe revistat “Vogue” e “Metropolitan”. Ilirjanit iu dha ftesa e pjesëmarrjes në javën e modës në Seul të Koresë së jugut dhe New York në muajt shkurt dhe mars të vitit që vjen, si imazhi kryesor i 6 firmave.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: