Ç’farë pritet të ndodhë? Luizi dhe Olta bashkë si aktorë të një filmi….

Luizin dhe Oltën do t’i shohim sërish bashkë, por këtë herë jo brenda katër mureve të një shtëpie, por si aktorë të një filmi. Kryefjala.com” bën të ditur se dyshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua. Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta. Kimia e tyre u pa në Big Brother,

kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: