E rëndë/ Vajza hidhet nga ballkoni pas sherrit me prindërit, thyen këmbët dhe …

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në lagjen Uji i Ftohtë, Vlorë. Një vajzë 17- vjeçare që ishte me pushime është vetëhedhur nga ballkoni i pallatit , pas një sherri verbal me prindërit, duke tentuar t’i japë fund jetës. Ajo u dërgua me urgjencë në spitalin e trumës në Tiranë dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. E reja mësohet se ka thyer të dyja këmbët si dhe ka fraktura në trup dhe krah.


Advertisement