U shoqëruan në Komisiariatin e Ersekës/ Revoltohen 2 të rinjtë Kolonjarë rrahin edhe policët


Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kolonjë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve J. N., 41 vjeç dhe S. S., 38 vjec, banues në Ersekë, për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, pasi në qytetin e Ersekës, kanë kundërshtuar me dhunë punonjësit e policisë, në momentin e shoqërimit të tyre për në ambientet e Komisariatit, për sqarimin e një konflikti që kishin pasur këta shtetas, me një person tjetër.

Advertisement