Goditi me thikë 52 vjeçarin në Korçë/ Policia shpall në kërkim 22 vjeçarin….

U referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim shtetasin M. D., 22 vjeç, banues në Korçë, për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”, pasi më datë 23.08.2022, në lagjen nr. 8, Korçë, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta shtetasin B. R., 52 vjeç, banues në Korçë, i cili ndodhet në spitalin e Korçës jashtë rrezikut për jetën. Nga ana e Policisë po punohet për kapjen e shtetasit M. D.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: