‘Braktisi’ vendet tropikale, Enca mahnit fansat me pozat hot nga Bodrumi…

Duket se Enca Haxhia ka tradhtuar vendet tropikale dhe ishujt grek, duke zgjedhur Turqinë për të vazhduar pushimet e saj të “pafundme”.Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka ndarë në Instagramin e saj disa foto tepër provokuese nga Bodrumi. Enca ka ekspozuar linjat e saj të bëjshme me një palë bikini në ngjyrë floriri me xixa.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: