Tronditëse në Greqi/ Burri djeg me benzinë gruan, 55-vjeçarja ndërron jetë në spital…

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi. Një grua 55-vjeçare nga Komotini, e cila u lye me benzinë nga i shoqi, i cili më pas i vuri flakën, nuk ka mundur t’ia dalë dhe humbi betejën për jetën në spital. 55-vjeçarja ishte shtruar në repartin e djegieve universale dhe siç raporton Mega nuk ia ka dalë. Burri i saj 63-vjeçar është arrestuar dhe akuzuar për vrasje të mbetur në tentativë, por nga dita e sotme akuza po ndryshon dhe ai do të gjykohet për vrasje. Sipas informacioneve të xronos.gr, gruaja ishte një person me aftësi të kufizuara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: