E rëndë/ Piu fostoksinë, ndërron jetë 44- vjeçari në spitalin e Korçës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në spitalin e Korçës, ku një 44-vjeçar ka ndërruar jetë. Viktimë ka mbetur shtetasi me inicialet F. S., 44-vjeç, i lindur në fshatin Poloskë të Devollit, dhe me banim në Tiranë. Policia njofton se ky shtetas kishte konsumuar në Bilisht, lëndë të dyshuar helmuese fotoksinë.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 21.09.2022, në Spitalin Rajonal Korçë ka ndërruar jetë shtetasi F. S., 44 vjeç, lindur në Poloskë, Devoll dhe banues në Tiranë. Nga hetimet e para rezultoi se ky shtetas kishte konsumuar në Bilisht, lëndë të dyshuar helmuese fotoksinë. Sipas deklarimeve të marra nga familjarët, 44-vjeçari shfaqte probleme të shëndetit mendor.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.