Një dedikim për Kiarën, Luizit i zbulojnë këngën e papublikuar…

Artisti nga Shkodra këtë periudhë është mjaft i angazhuar me koncerte, por pa lënë anash edhe këngët e reja. I njëjti së fundmi ishte i ftuar në emisionin “Fiks Fare”, ku gjatë bisedës i është vendosur në studio edhe një pjesë nga projekti i ri.

“Dhe prapë je ti, Kiara shpirtin ty ta fala dhe më doli fjala”, dëgjohet në sfond teksa këngëtari mbeti i habitur.

“Nuk ka dalë akoma kjo këngë, është kënga e re. Me datë 19 do të kemi xhirimet e klipit dhe sa bën montazhi e këto”, u shpreh Luizi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: