Aksident i çuditshëm në aksin Korçë-Pogradec/ ‘Benzi’ del nga rruga në Çiflig dhe përplaset me shtyllën…

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Çiflig. Nje mjet tip mercedes ka humbur kontrollin dhe si pasoje eshte përplasur me nje shtylle te tensionit elektrik. Ne makine ndodhej shoferi i cili ka pasur dëmtime te lehta dhe eshte shoqëruar per te marre ndihmën mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: