E martuar me nipin e Enver Hoxhës/ Rezarta Shkurta feston përvjetorin :”Sa krenare jam për ty, 17 vite bashkë një anije e pamposhtur

Çifti i njohur shqiptar, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha festojnë sot përvjetorin e 17-të të lidhjes së tyre. Në këtë ditë të veçantë, Rezarta është kujdesur që të shkruajë fjalët më emocionuese për bashkëshortin e saj, me të cilin ka një vajzë.“ Sa krenare jam per ty e per dashurine tone… Nje anije e pa mposhtur nga cdo dallge e ajsberg qe na solli jeta! Jam ketu sot , si diten e pare , e dorzuar te krahet e tu duke te te dashur edhe me fort se dje… Gezuar pervjetorin drita e syve te mi ermalhoxha 17years”, ka shkruar Rezarta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: