E rëndë/ Gjendet pa jete në banesë e moshuara,dyshohet se…

Një 78-vjeçare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj në qytetin e Elbasanit. Nga këqyrja paraprake e viktimës dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Elbasan /Informacion paraprak

Më datë 14.07.2022, rreth orës 10:40, në lagjen “Kongresi” Elbasan, është gjetur e pajetë në banesën e saj, shtetasja L.M., 78 vjeçe, e cila jetonte e vetme.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

Advertisement