U tha se dhëndri u kap në një fabrikë me kanabis në Ohër/ Reagon kryebashkiaku i Pogradecit: S’është e vërtetë…

Ilir Xhakolli kryebashkiaku i Pogradecit ka reaguar pas lajmeve të publikuara në mediat maqedonase se dhëndri i tij është arrestuar në Ohër pas zbulimit të një fabrike .Për “abc news” ai tha se lajmi nuk është i vërtetë. Unë jam vetë me pushime në Greqi me familjen, kurse dhëndri im është me familjen në Turqi. Nuk është arrestuar fare dhe s’ka lidhje me këtë ngjarje”, është shprehur shkurtimisht Xhakolli.


Advertisement