Britania në zi/ Mbesat e Dianës tërbojnë britanikët(Foto)

Prej ditësh Britania e Madhe është në zi, për shkak të vdekjes së mbretëreshës Elizabeta.Por me sa duket, jo mbesat e princeshës Diana. Amelia dhe Eliza Spencer janë shfaqur në një event mode, duke tërbuar britanikët.Ato janë akuzuar se nuk po respektojnë dhibmjen e britanikëve, dhe sidomos kushërinjve të tyre William dhe Harry. Por duke parë si ka qenë marrëdhënia e Dianës me familjen mbretërore, ndoshta kjo mund të konsiderohet edhe si një “hakmarrje” e tyre.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.