Zhduket 40-vjeçarja/ Familjarët ‘ngrenë në këmbë’ policinë në Korçë…

Një grua ka humbur kontaktet me familjen në Korçë prej dy ditësh. Bëhet fjalë për 40-vjeçaren me iniciale F.M. Ka qenë i riu K. D., banues në fshatin Melçan, Korçë, ai, i cili ka kallëzuar dje se është larguar nga banesa halla e tij. Sipas deklarimit të 23-vjeçarit, halla e tij vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Ndërkaq, policia e Korçës ka nisur menjëherë punën për gjetjen e 40-vjeçares.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: