E rëndë/ U pickua nga bletët, humb jetën 63-vjeçari në Gramsh (Emri)

Në Gramsh shënohet viktima e parë nga pickimi i bletës. Tefik Koçi 63 vjec, banues në qytetin e Gramshit kishte shkuar të punonte tokën e tij dhe është sulmuar nga bletët, konkretisht nga një koshere e cila ishte pranë tokës së tij.

Pickimet i ka marrë në fytyrë dhe në krahë. Ndonëse u dërgua me urgjencë në spital, 63-vjeçari nuk mundi të mbijetojë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: