Aldo i “Morning Show” bën ndryshimin historik në emision pas më shumë se 20 vitesh

Për herë të parë prej transmetimit të tij, emisioni “Aldo Morning Shoë” në Tv Klan ndryshon strukturën. Tashmë jo më i fshehur pas mikrofonit, Aldon Lipe drejton prej orës 7 pa 1 minutë deri më 10:00 një program plot varietet, i shoqëruar nga gazetaret Albana Çaushaj dhe Megi Latifi. Telefonatat në studio do të shndërrohen në mesazhe në ëhatsApp, të cilat mund të jenë edhe video-thirrje. Veç temës së ditës, do të vijojë parashikimi i motit, përditësimi mbi lajmet e fundit, si dhe rubrika “Zëri i Qytetarëve”. Natyrisht, muzika e mirë do të zgjojë si dhe do i shoqërojë shikuesit e programit për të nisur një mëngjes të këndshëm. Një i ftuar special do të jetë i pranishëm në program për një intervistë plot dinamizëm dhe energji.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: