Oriola Marashi vishet si“murgeshë” për Halloween(Foto)

Oriola Marashi ka surprizuar ndjekësit me veshjen që zgjodhi për Halloween. Modelja shumë e komentuar ka bërë një zgjedhje të guximshme duke u kthyer në një “murgeshë”. Megjithatë, kjo nuk është pritur mirë nga shumë ndjekës, të cilët e kanë cilësuar veshjen si mungesë respekti. Ndërsa shumë kanë komentuar se duket bukur, të tjerë kanë vënë në pah se: “Më duket si mungesë respekti”, “Edhe fenë nuk e lini pa e degraduar për disa like më shumë”, “Kaq pa respekt. Më pëlqen dhe je shumë e bukur por deri kur do të talleni me të krishterët”, shkruajnë disa komentues….


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: