Klea Huta feston ditëlindjen, Elgid Doda i bën urim zemre(Foto)

Moderatorja dhe këngetarja e njohur Klea Huta, (13 korrik) feston ditëlindjen. Me të hyrë në mesnatë, ajo mori urime të shumta nga miq, shokë e familjarë.Në mesin e urimeve padyshim që një urim publik nga Elgiti nuk kishte se si të mungonte.Elgiti ndau një fotografi me të në Instagram dhe shkroi: “Gëzuar ditëlindjen mama. Unë dhe Kridi të duam shumë”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.