Prishja e sistemit/ Bllokohet kalimi në doganën e Kapshticës, krijohet radhë automjetesh

Radhë të gjata automjetesh janë krijuar në pikën kufitare të Kapshticës si pasojë e prishjes së sistemit. Raportohet se sistemi është jashtë funksionit në doganën shqiptare në hyrje. Ende nuk dihet sa do të zgjasë zgjidhja e kësaj problematike ndërkohë që radha e automjeteve vijon të shtohet….

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: