Makina e djegur/ Reagon Adriatik Lapaj: “Jam top, ishte thjesht…

Avokati Adriatik Lapaj ka reaguar pasi mjeti i tij u përfshi nga flakët teksa po udhëtonte në rrugën “Kuvajt” në kryeqytet. Në një postim në Facebook, ai shkruan se është mire dhe se makina e tij ka pësuar një defekt teknik. Ndërsa theksoi se ngjarja nuk ka qenë e qëllimshme.

Jam top! Nuk ka asgjë të qëllimshme. Si njerëzit që bëhen për spital edhe makinat pësojnë defekt. Asgjë nuk ka qenë e qëllimshme. Thjesht defekt. Ju dua”, shkroi ai.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: