Pas pushimeve në Shqipëri, Dua Lipa mahnit fansat me pozat hot me bikini në Ibiza

Pushimet e Dua Lipës vijojnë. Pas Shqipërisë, ku nisi sezonin veror, këngëtarja me famë botërore po relaksohet në Ibiza. Dua e cila është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndan thuajse çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.Së fundmi, ajo publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa imazhe të reja, ku shfaqej mjaft atraktive e veshur me një palë bikini interesante.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.