Fouristrada përplaset me pemën/ Një person mbetet i bllokuar, nxirret me mjete duke prerë derën dhe dërgohet me urgjencë në spital!

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Çole” në Vlorë. Një mjet fuoristrade i cili udhëtonte në këtë zonë, mësohet se është përplasur me një pemë në anë të rrugës dhe si pasojë ka mbetur i bllokuar një person. Është bërë ndërhyrja me mjete për të prerë derën e automjetit e më pas nxjerrjen jashtë të të plagosurit, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije. Ai u dërgua me urgjencë në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Po ashtu, edhe dy personat e tjerë të plagosur ndodhen jashtë rrezikut për jetën.